Šťastný životVšichni chceme žít šťastný život! ❤
Opravdu neznám nikoho, kdo by to nechtěl 😊
Pojďme se podívat, co všechno má vliv na krásný život ❤ – na ideálně šťastný život.

Často je slyšet, že základem všeho jsou peníze. Ano, to je pravda, ale podle několika výzkumných projektů je pořadí 3 důležitých ingrediencí takovéto:

 • Vztahy

  To je nejdůležitější téma, které lidi řeší. Výzkumy u pacientů v posledních fázích aktuálního života ukazují, že je netrápí peníze ani hmotné statky. Více jak 95 % zmiňuje jednu jedinou oblast – vztahy. Všichni se chtějí věnovat více svým blízkým. Vztahy ostatně řešíme i v průběhu našeho života – jsou to vztahy s partnery, vztahy s rodiči či dětmi (mezigenerační vztahy), vztahy na pracovišti či vztahy s kamarády. Vztahy ovlivňuje naše podvědomí, a to lze kupodivu lehce přeprogramovat. To se učíme na kurzech Mi5M Jsem tvůrce svého života. Po kurzu dochází k zásadním změnám ve vztazích.
 • Psychické zdraví - nastavte si v hlavě krásné vztahy

 • Zdraví

  Naše zdraví tvoří naše fyzické tělo a psychické zdraví. Péče o naše tělo zahrnuje i pohyb, ostatně i to najdete na stránce o zdraví. Pokud o své zdraví pečujete, můžete se dožít v adekvátní vitalitě úctyhodného věku. Jen je třeba začít ne zítra, ale teď. Díky zkušenostem a mnoha experimentům již vím, že správná prevence je základem. Jaké mám zkušenosti se zdravím zjistíte zde.
 • Fyzické zdraví - Akuna

 • Peníze

  Ale ano, i peníze jsou důležité. Ani ne tak sami o sobě, ale proto, že peníze jsou energie. Vy vložíte nějakou energii (většinou je to čas) a ten vyměníte (v zaměstnání) za peníze. A pak si za ty peníze můžete koupit jídlo, dovolenou či něco, co vás jednoduše potěší. Jak je ale zřejmé, je to nejnáročnější způsob, jak směnit jednu energii za druhou (moji práci třeba za dovolenou). Pomocí kouzelné zkratky MLM můžete jednoduše vytvořit penězovod. Zeptejte se mě jak na to, aniž byste riskovali třeba svoji čest.
 • Jaký penězovod si postavíte vy? MLM systém referenčního marketingu Akuna

 

Tři základní oblasti k vašemu štěstí jsou vám plně k dispozici. Sami si je můžete nastavit!

Za svůj život se mi podařilo nalézt správný koktejl pro šťastný život. I vám mohu ukázat, jak jsem to udělal. Ostatně, mnoho z toho popisuji v elektronické publikaci

Šťastný život     > > >