ZdravíNejsou to jen narozeniny, kdy si přejeme zdraví. Většinou již ani nevíme, co se vše za tím skrývá. Podle světové zdravotní organizace je zdraví stav úplné fyzické, duševní a sociální pohody, nikoli pouze nepřítomnost nemoci nebo zdravotního postižení.

O zdraví tedy můžeme pečovat v těchto 3 základních oblastech:

 • Fyzické zdraví

  (naše fyzické tělo)
  Péči o fyzické tělo jsem svěřil preparátům od Akuny, protože to nejsou JEN doplňky, ale je to ucelený systém minerálů, vitamínů a dalších látek, které tvoří jedinečnou kombinaci, kterou prostě za ty peníze nikde nekoupíte! Stačí se jen podívat na unikátní vlastnosti Alvea – říkejte si tomu, jak chcete, ale já to považuji za malý zázrak nakopávače naší imunity.

 • Duševní nastavení

  (psychika, myšlení)
  Vše začíná v naší hlavě. Jsou to strachy, které nám brání žít krásný život, mít krásné vztahy a hojnost. Kurzy „Jsem tvůrce svého života“ jdou ke zdroji problémů! Naučíte se nejen techniky, ale i řešit konkrétní situace. Již na kurzu si odstraníte pěknou hromádku podvědomých programů.

 • Pohyb

  Denně se hýbejte. Naučte se to – najděte si zábavu v pohybu. Zjistíte, že je to nakonec droga a je legální 😊. Někdy se mi také nechce na hodinu na squash (jsem také jen člověk). Ale ten pocit po té hodině pohybu je k nezaplacení – prý jsou to endorfiny.

Jsem rád, že vám mohu poskytnout komplexní systém pro podporu vašeho zdraví, a umožnit vám tak žít spokojený život.

A to bych nebyl já, abych vám nedal jednu radu 😊 – usmívejte se vždy, kdy je to jen možné. Proč? Smích vám totiž uvolňuje do těla ty pozitivní hormony, které pomáhají řešit některé „překážky“. Je to zdarma a je to moc účinné. Že to slyšíte často? Ano … ale rozhlédněte se kolem sebe, kolik lidí se usmívá!

Možná vás bude inspirovat můj příběh … ten můžete získat zde

Šťastný život     > > >